نقشه سایت

 

 

تصویر محتوا تصویر محتوا تصویر محتوا تصویر محتوا تصویر محتوا تصویر محتوا تصویر محتوا تصویر محتوا
شرکت طراحی سیستم و اتوماسیون دورعلی

این شرکت در زمینه طراحی، ساخت و تأمین تجهیزات و دستگاه­ های پیشرفته مورد نیاز در صنایع مختلف داخلی  و خارجی و اجرای پروژه های ویژه کشور فعال می­‌باشد. این مهم با تکیه بر دانش فنی و آکادمیک بومی، بهره ­گیری از نیروهای متخصص و نخبه دانشگاهی  و استفاده از تجارب صنعتی موجود در کشور میسر گشته است. دستاورد این تلاش‌ها کسب و بومی‌سازی دانش فنی طراحی و ساخت تجهیزاتی است که یا نمونه خارجی آن وجود نداشته و یا به طور انحصاری در اختیار چند کشور توسعه یافته قرار داشته است. 

 

 

تازه ها
تصویر محتوا
آذر 94

بهره‌برداری و افتتاح رسمی میکرونیروگاه آبی پلتون و محوری با طراحی و تولید مرکز طراحی دورعلی

شرکت طراحی سیستم و اتوماسیون دورعلی دو مجموعه میکرو نیروگاه آبی را در استان چهارمحال بختیاری با موفقیت نصب و راه‌اندازی نموده و با حضور مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران به کاربران این نیروگاه‌ها تحویل داد.

تصویر محتوا
آذر 94

تقدیر از دکتر دورعلی در اولین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو

در اولین جشنواره پژوهش و فناوري وزارت نيرو که در روز يکشنبه 29 آذر سال 94 همزمان با هفته پژوهش در محل پژوهشگاه نيرو برگزار گرديد، از دکتر دورعلی مدیریت مرکز طراحی سیستم و اتوماسیون دورعلی و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف تقدیر به عمل آمد.

تصویر محتوا
تیر 94

افتتاح نیروگاه 10 مگاواتی آزاد کردستان توسط ریاست جمهوری با طراحی و تولید مرکز طراحی سیستم دورعلی

نیروگاه 10 مگاواتی آزاد به طور موفقیت‌آمیز راه‌اندازی و افتتاح گردید. با طراحی و ساخت توربین و گاورنر نیروگاه در داخل کشور، این طرح اولین نیروگاه آبی بوده که اجزای اصلی آن در ایران ساخته شده است.

تصویر محتوا
تیر 94

نصب و آزمایش موفقیت آمیز میکروتوربین جریان متقاطع در سد قلعه‌چای عجب‌شیر آذربایجان شرقی

شرکت طراحی سیستم و اتوماسیون دورعلی در تیرماه 1394 یک مجموعه میکرو نیروگاه جریان متقاطع را در سد قلعه چای شهرستان عجب‌شیر استان آذربایجان شرقی نصب و راه‌اندازی نموده و به مسئولین شرکت سهامی آب منطقه‌ای این استان تحویل داد.

تصویر محتوا
اردیبهشت 94

حضور شرکت طراحی سیستم و اتوماسیون دورعلی در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی

نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا مي گردد.

برخی مشتریان ما
    

 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus